Zavřít

Totální trénink pro střed těla. Zkuste tři úrovně

Zvládnete domácí trénink?

Zpevněný střed těla je důležitý pro celkový trénink, zdraví, abyste mohli fungovat ve všech sportech. Pokud cvičíte hlavně shyby, kliky a dřepy, měli byste si udělat čas také na tu část těla, o které je nyní řeč. Břišní svaly – horní, dolní, šikmé, prostě celý břišní lis a střed těla, aby byl zpevněný, funkční. Vyzkoušejte trénink, který vidíte v grafice níže.

Jelikož existuje více úrovní trénovanosti, jsou pro vás připraveny tři varianty. Celkem na vás čeká sedm cviků, tři úrovně, kde mezi jednotlivými sériemi budete mít dvě minuty pauzu. Mezi šťastnou sedmičkou cviků neodpočíváte, jen přecházíte plynule od jednoho cviku ke druhému.

Jaký trénink vás čeká?

10x knee crunches

10x cross crunches

12x leg raises

20x cycling crunches

20x fluttter kicks

10x heel touches

60 sekund elbow plank

Pokud si nejste jisti, začínáte, vyzkoušejte první úroveň, to jsou tři série. Druhý level pro vás znamená pět sérií. Ti, kteří mají nejvíce natrénováno, čeká sedm sérií.

10 CVIKŮ, KTERÉ VÁS OTESTUJÍ

Pamatujete na jedno, důležité je správné provedení cviků. Raději méně a pomaleji než více a ledabyle, zapomeňte na ego. Pokud nechcete cvičit břicho na hřišti, v gymu, tohle zvládnete v pohodě také doma. Ať to cvičí a tělo funguje! A poslední a velmi důležitá informace – bez srovnaného jídelníčku se úspěchu nedočkáte. Můžete mít vypracované svaly, ale nemusí být vidět. Pokud je chcete jednou poznat, záleží jen a jen na vašem přístupu.

Alvifit, zdravé sportovní doplňky

Alvifit, zdravé sportovní doplňky

Jak procvičit břišní svaly?

Jak procvičit břišní svaly?

Nový e-shop, znáte?
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.