Zavřít

Postav si svou postavu. Jak?

Postav si svou postavu

Řešíte postavu, jídlo, cviky a čas? Je tu možné řešení. Tréninkový plán, který zvládnete kdekoli, kdykoli a kdykoliv. Tři měsíce, 39 cviků a 12 sestav. Samozřejmě informace a rady okolo jídelníčku a nákupů potravin. Tohle vše vám nabízí novinka na trhu, tou je kniha od trenérky Nikoly Bartákové, jenž nese název POSTAV SI SVOU POSTAVU.

Zahlceni různými protichůdnými informacemi, nedostatek času nebo nákladnost sportovního vybavení či vstupů do fitness center. Existuje mnoho důvodů, proč se lidé zdráhají začít na sobě pracovat. A přitom stačí tak málo – srozumitelné vedení.

banner_alvifit_echinacea

banner_alvifit_echinacea

Postav si svou postavu

Postav si svou postavu

Kniha Postav si svou postavu, která má ideální název, vám toto poskytne. V první části se dozvíte, jak si smysluplně skládat jídelníček, pokud chcete, aby váš organismus pracoval, jak má, a neukládal přebytečný tuk.

Druhá část knihy vám poskytne přehledný a podrobný popis cvičení, která zvládnete prakticky kdekoli a nepotřebujete k nim víc než vlastní tělo. Tato cvičení jsou poté nakombinována do funkčních tréninkových celků, které tvoří tříměsíční cvičební program.

Jaké kapitoly vás v knize čekají? Měření, jak nakupovat, naučte se správně jíst, jídlo a recepty, voda, hydratace, alkohol, vliv stravy na psychiku, nejčastější otázky, základní sestava cviků, regenerace, proměny lidí. A to není vše.

Pokud si chcete změnit svoji postavu, vylepšit zdraví, máte šanci. Případně někomu zakoupit vánoční dárek. Ať to cvičí!

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.