Zavřít

Postav si svou postavu: 3 měsíce, 39 cviků a 12 sestav

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé zdráhají začít na sobě pracovat. A přitom stačí tak málo: srozumitelné vedení. Kniha Postav si svou postavu vám ho poskytne. V první části se dozvíte, jak si skládat jídelníček, pokud chcete, aby váš organismus pracoval, jak má, a neukládal přebytečný tuk.
Jestliže máte zájem o tuto knihu, jeden z vás ji může mít. Napište do komentáře pod facebookový příspěvěk, proč by měla být poslána právě vám. Čas máte do neděle 18. listopadu. Pak se jeden z vás dozví, kdo získá knihu od trenérky Nikoly Bartákové.

banner_alvifit_echinacea

Druhá část vám poskytne podrobný popis cvičení, která zvládnete kdekoli a nepotřebujete k nim víc, než vlastní tělo. Tato cvičení jsou poté nakombinována do tréninkových celků, které tvoří tříměsíční cvičební program.
Kniha Postav si svou postavu, která má ideální název, vám toto poskytne. V první části se dozvíte, jak si smysluplně skládat jídelníček, pokud chcete, aby váš organismus pracoval, jak má, a neukládal přebytečný tuk.

Jaké kapitoly vás v knize čekají? Měření, jak nakupovat, naučte se správně jíst, jídlo a recepty, voda, hydratace, alkohol, vliv stravy na psychiku, nejčastější otázky, základní sestava cviků, regenerace, proměny lidí. A to není vše.

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.