Zavřít

Kolik máte tuku? Jaký je rozdíl v postavě ženy a muže?

Koukají na něj všichni. A nelžete, že ne. Kdo cvičí, nechce mít na sobě kila tuku, která by mu bránila ve sportu, v životě. Kdo nesportuje, přejídá se, nemá pohyb, směřuje k opaku. Jaký je váš pohled, když se postavíte před zrcadlo? Pánové toto téma tolik neřeší, tedy spíše veřejně, ale když se vidí, poznají, když jsou nad únosným limitem. Otázka je, zda jsou ochotni udělat něco pro změnu. A ženy? Nekonečné téma.

Nemáte, jak si změřit tuk, ale zajímá vás, kde se pohybujete? Podívejte se na první přiložený obrázek, myšleno muži, a uvidíte, jak si stojíte. Obrázky jsou rozděleny od 3 procent tuku až po 40 procent, což.. to už je peklo a zátěž pro tělo, život. Kde se vy z devíti obrázků vidíte? A ženy? Koukněte se níže. Opět pohled od Builtlean.

Kolik má vaše tělo tuků?

Kolik má vaše tělo tuků?

Alvifit, jde to i bez chemie

Alvifit, jde to i bez chemie

Na opačné pohlaví nesmíme zapomenout. Ženy mají vzhledem ke své konstituci, složení těla a životnímu poslání parametry trochu jiné. Na ně jsou čísla o něco mírnější. Jak si stojíte v porovnání s grafickou úpravou, která nabízí devět možností od 10 procent tuku až do 50 procent?

Ženy a tuk, kolik máte?

Ženy a tuk, kolik máte?

„Procento tělesného tuku a svalové hmoty se liší v závislosti na pohlaví a druhu sportu, proto by měl tento poměr pro každého být stanoven individuálně. Procento tělesného tuku je vzhledem k celkové hmotnosti dosti důležitý faktor z hlediska zdravého životní stylu a díky pravidelnému tréninku můžete měnit poměr svaly x tuk, aniž by se vaše hmotnost změnila,“ píše server tanita-shop.cz. Jak trénujete, jíte vy?

A co říkají obecné tabulky?

Doporučené procentuální zastoupení tělesného tuku u mužů a žen v závislosti na věku:

Věk < 30 30 – 50 > 50
ženy 14 – 21 % 15 – 23 % 16 – 25 %
muži 9 – 15 % 11 – 17 % 12 – 19 %

Chcete se tréninkem začít zbavovat tuku? Nalaďte tělu to, co jednoduše funguje – trénink s vlastním tělem. ZDE MÁTE ODKAZ NA JEDNODUCHÝ TRÉNINK.

Ale pozor! Přiměřené množství tělesného tuku je pro naše tělo důležité. Tuk je nezbytný pro náš zdravý vývoj a každá buňka v lidském organismu ho obsahuje.

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.