Zavřít

Cviky na vršek zad s gumou. Snadno a pořádně!

Dneska to dáme jinak. Tentokrát budeme využívat ke cvičení odporové gumy, expandéry. Život není jen hrazda, činky, všemožné stroje a tisíce kliků a dřepů s vlastním tělem. I doma se dají využít pomůcky pro trénink. Někdo je má i radši. Spojili jsme se s FUBO Fitness, ten spolupracuje s trenéry. Dnes se vám ve videu ukáže Aleš Lamka. A téma zní: Cviky na vršek zad s expandérem.

Kdo zná tohoto trenéra, už ví, že se dočká šťavnatého videa, tohle nebude nuda. Možná delší video, toto má třináct minut, ale nejde o nešťastnou třináctku. Navíc je 13. července :-).

Lekce začíná

Máte na programu záda, ale zrovna se nedostanete do posilovny, gymu, na hřiště? Nevadí! Aleš vás naučí odjet správně trénink i doma s asistencí jediné pomůcky – odporové gumy s madlem. Naučte se záda pořádně procítit a citlivě procvičit!

Alvifit, jde to i bez chemie

Alvifit, jde to i bez chemie

Račte sledovat:

MÁTE ZÁJEM?  EXPANDÉRY OD FUBO FITNESS

Pokud sháníte vybavení do domácího fitka, tolikrát omílaný expandér by tam určitě neměl chybět. Dnes vám Aleš ukáže, jak jej využít pro trénink vršku zad. Samozřejmě, že záda jsou skupina velkých svalů a vy je nejspíše drtíte pořádnými vahami. Jde to i bez nich.

Co ta citlivá práce, dopumpování a pořádné procítění? Aleš vám poradí, že k tomu skvěle poslouží gumový expandér. Umožní vám plné soustředění a zároveň v krajních polohách potrápí, aby to nebylo tak jednoduché. Skvěle se hodí také pro rozcvičku. Anatomie, správné provedení několika cviků s detailní ukázkou i upozornění na časté chyby.

JAK CVIČIT BŘICHO, 6 TÉMĚŘ ZAPOMENUTÝCH CVIKŮ

 „Expandér, guma, levná věc. Kdo nechce sedět u televize a aspoň něco dělat. Jaké svaly použít, ukážeme si techniky, jak co a použít, jak být narovnaný, pokrčený, čemu se vyhnout a zakončíme vše tipy, jak lze expandér využít. A začneme anatomií,“ tak začínají první okamžiky videa.

Gumové expandéry ve výhodné sadě seženete na: FUBO Fitness.

Projekt FUBO Fitness vznikl v roce 2013 jako jeden z prvních internetových obchodů se zaměřením na pomůcky pro street workout. „Začínali jsme pouze s jedním produktem, a to s malými stojánky zvanými stálky na posilování s vlastní vahou těla. Postupně jsme začali vyrábět další produkty včetně gymnastických kruhů, které jsou pro nás tak typické. Zlomový pro nás byl konec roku 2016. Rok 2017 se nesl v duchu rozšiřování. A teď se těšíme z roku 2018,“ vzkazuje Michal Nutil a tým Fubo Fitness.

Banner alvifit.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.