Zavřít

100 kliků denně, co se stane?

Kliky, kolik dáte?

Zajímavá otázka, která může mít více odpovědí, protože ji ovlivňuje více faktorů. Jak dlouho pojedete tuto rutinu, jaký fyzický základ bude na startu, jaká bude vaše strava, rychlost tréninků, provedení kliku. Možná se to nezdá, ale pokud vytrváte, poznáte změnu. Za pár týdnů vám může být 100 kliků každý den málo. Jsou tací, kteří jezdí daleko více. Výhoda 100 kliků denně? Kdykoliv si je můžete zacvičit doma. Jednoduchá cesta to ale není, hlava musí chtít, musíte zabránit nudě, která může pravidelný rytmus přerušit. Foto: Repro video.

V článku je přiložené video, kde se více dozvíte o 100 klicích denně jako výzvě. Je to opravdu trénink, práce? Video uveřejnil na youtube kanálu  Calisthenicmovement.

Alvifit, chraňte svaly

Alvifit, chraňte svaly

Co se ve videu dozvíte? Pokud budete cvičit opravdu striktní kliky, může být stovka skutečně složitá. Samozřejmě záleží také na postavení rukou, dráze pohybu.

Zvládnete 30 kliků na jeden zátah? Stovka pro vás patrně nebude výzva. Jste na maximum pěti? No, to už je jiná.

Dále záleží na rychlosti. Pokud naházíte kliky rychle, budou pro vás jednodušší. Vyzkoušejte schválně opak. Video vám ukáže více, možná se bude vaše tělo a svaly divit. Hodně štěstí, ať to cvičí.FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

Banner fubo.cz
Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.