Zavřít

10 vybraných cviků na břicho. Super na doma

Cviky na břicho, ty nejlepší

Ano, ploché bříško je cíl. Snažíte se, ale výsledek není ideální. Pokoušíte se o dodržování stravy, ale chybí vám inspirace, točíte se v kruhu pár cviků. Potřebujete impuls, který vás nakopne a vy si budete zase cvičení doma užívat. Máme pro vás 10 cviků, které zvládnete. Pojďme na ně. Berte tyto cviky jako inspiraci ke svému tréninku, případně si vyberte tři cviky třikrát týdně a dejte si je večer, až budete mít doma od všech klid :-). Čtyři série od každého cviku, počet opakování 8 až maximum. FOTO: www.fitwirr.com

Ale pozor! Nezapomínejte na ostatní partie. Zpevnit celé tělo, k tomu kardio. I tady máme řešení. Připravili jsme pro vás první seriál na novém webu www.jakcvicitdoma.cz, který bude mít 12 dílů, první dva už jsou na světě.

1 – Posílení nohou a hýždí s Jakubem

2 – Kardio s Pavlínou, vyzkoušejte

Ale teď už ke cvikům na břišní svaly a střed těla. Tajemství vypracovaného břicha je v tréninku. Při některých vybraných cvicích posílíte také hýždě i ruce. Pokud se vaše domácí cvičení skládá pouze z několika málo cviků, které neustále opakujete, rozšiřte repertoár. Břišní svaly jsou složeny z několika různých svalů. Potřebujete procvičit horní, spodní i šikmé břišní svaly. Ideální je spojit tento trénink s kardiem.

Alvifit, jde to i bez chemie

Alvifit, jde to i bez chemie

Cviky jsme posbírali z různých částí virtuálního světa youtube, popis je v angličtině, ale hlavní je předvedené provedení. Ať vám to cvičí a jste spokojené. Myslete na techniku, pokud vám některý cvik nejde, je obtížný, vyberte si další. Cviky si můžete pojmenovat podle sebe, lépe si je zapamatujete. Zkuste motivační názvy, dají vám elán.

Horolezec

Psí noha

Loket chce koleno

Vysoké nůžky

Vytáčený plank (prkno)

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

FP-Academy, sháníte cvičební pomůcky

Levá střídá pravou

Véčko

Plank (prkno) na jedné noze

Ruské vytáčení

Dotkni se špiček

FUBO, masážní válce

FUBO, masážní válce

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky

Pro vyhledání článků napište klíčová slova a zmáčkněte enter.